ВМ-Техніка

verified_user
621 likes
пров. Костя Широцького 3А (колишній пров. Щорса 3А)
21000 Вінниця, Україна
Request for information

Similar companies to ВМ-Техніка

Big-Pit Вінниця
проспект Юності 43-А, Вінниця
Пищевые добавки для бодибилдеров. Спортивное питание для начинающих и профессио…
ВМ-Техніка Вінниця
пров. Костя Широцького 3А (колишній пров. Щорса 3А), Вінниця
«ВМ-Техніка» - мережа магазинів та складів оптово-роздрібної торгівлі побутовою…
ВМ-Техніка Вінниця
пров. Костя Широцького 3А (колишній пров. Щорса 3А), Вінниця
«ВМ-Техніка» - мережа магазинів та складів оптово-роздрібної торгівлі побутовою…
ВМ-техніка Вінниця
пров. Костя Широцького 3А (колишній пров. Щорса 3А), Вінниця
«ВМ-Техніка» - мережа магазинів та складів оптово-роздрібної торгівлі побутовою…

ВМ-Техніка Company Bio

General information

«ВМ-Техніка» - мережа магазинів та складів оптово-роздрібної торгівлі побутовою технікою.
З 2013 року «ВМ-Техніка» зареєстрована, як торгова марка, що дає мережі юридичну захищеність. А головне те, що клієнти можуть бути впевнені в нашій торгові марці.
Історія самої торгової марки розпочалася більше 10-ти років тому. Сім’я Марії Степанівни та Василя Федоровича відкрила оптовий склад побутової техніки по провулку Щорса, 3а. Абревіатура «ВМ» розшифровувалась як Василь-Марія. Бізнес сімейний, а відповідно таке ж і відношення до клієнтів, з врахуванням індивідуального підходу до кожного з них, не могло не принести результат. Оскільки вінничанам пропонувався надзвичайно широкий асортимент товару за доступними складськими цінами, потік клієнтів невпинно збільшувався і тому постало питання про відкриття магазинів.
В 2011 відкрився перший з них. Родзинкою, що вирізняла його серед численних конкурентів, став надзвичайно широкий вибір товару за складськими цінами. Навіть назва зазвучала по-іншому: «ВМ» – вінницький магазин. Тепер вінничанам не потрібно було їхати на околицю міста, де розташовувався склад, для того, щоб придбати необхідні товари за складською ціною. Для людей з ексклюзивними забаганками відпала необхідність їхати в столицю чи великі міста для їх придбання, і, на відміну від замовлення техніки по Інтернету, з’явилася можливість побачити її наочно. Продукція найкращих виробників з усього світу стала ближча для вінничан. Окрім техніки, пропонується широкий вибір супутніх товарів: аксесуарів, посуду, побутової хімія, засоби догляду за технікою.
Згодом кількість магазинів збільшилась до трьох і «ВМ-Техніка» почала асоціюватись з мережею магазинів побутової техніки. Магазини розташовуються за адресами:
- пров. Щорса, 3а
- вул. 600-річчя, 17 Ґ
- просп. Коцюбинського, 11
- просп. Коцюбинського, 78
Незабаром відкриття ще одного магазину «ВМ-Техніка». Це означає - ще більше можливостей купувати у Вінниці зі зручністю і комфортом. Про надзвичайно широкий асортимент товарів і говорити не доводиться, адже «ВМ техніка» давно стала синонімом словосполучення «багатий вибір».
Усі наші магазини поєднує не тільки широкий вибір високоякісної техніки та аксесуарів, а й підбір професійного, ввічливого персоналу. Працівники не тільки нададуть консультацію щодо параметрів товару, а також допоможуть розібратися у правилах експлуатації та користування купленим товаром. «ВМ-Техніка» пропонує , окрім сервісного, післягарантійне обслуговування та додаткові послуги сервісних майстрів. Клієнта ніколи не залишать наодинці з його проблемою.
«ВМ»: велика та мала техніка – ще одна грань бренду. Дійсно: вибрати можна від найменшої дрібнички до масштабної забаганки найвибагливішого клієнта. Причому, ціновий діапазон також надзвичайно широкий, як і способи розрахунку: готівковий, безготівковий, картковий. кредит. Програма кредитування дає вибір між декількома банками – обирайте на свій смак.
Той, хто хоч раз став клієнтом «ВМ-Техніки», повертається за покупками знову і знову, а того, хто хоче переконатися, що це мережа магазинів, де задовольняють найвибагливішого покупця - ласкаво просимо! Завітайте до нас – тут вам завжди раді.

пров. Костя Широцького 3А (колишній пров. Щорса 3А) Вінниця

Opening hours
Понеділок:
09:00 - 18:00
Вівторок:
09:00 - 18:00
Середа:
09:00 - 18:00
Четвер:
09:00 - 18:00
П'ятниця:
09:00 - 18:00
Субота:
09:00 - 17:00
Неділя:
09:00 - 16:00
Phone numbers
Websites
Соціальні акаунти
facebook
Categories
Магазин Магазин побутової техніки Оптовий продавець побутової техніки

ВМ-Техніка Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company