Autodil

verified_user
ул.Ватутина
45005 Ковель, Україна
Request for information

Autodil Company Bio

General information

В одному місці ви можете купити автозапчастини, завдяки простій та інтуїтивно зрозумілій пошуковій системі ви легко та швидко знайдете потрібні запчастини для свого автомобіля. Інтернет-магазин автозапчастин дозволяє знайти необхідну деталь швидше, ніж традиційним способом. Завдяки високій доступності автозапчастин відвантаження здійснюється протягом декількох годин з моменту замовлення, тобто практично відразу після здійснення покупки.Тепер це зручний та безпечний спосіб купити автозапчастини.Також відправляємо негабаритні вантажі, у тому числі бампера, кузовні елементи та глушники.
Усі пропоновані нами товари перед відправкою перевіряються продавцями, проходять первинний контроль якості. У разі сумнівів, наші співробітники допоможуть підібрати відповідні автозапчастини.

Company offers

Сервіс продажу запчастин для автотранспорту та мототранспорту
Autodil - інтернет-магазин з підбору та продажу авто- та мотозапчастин з Польщі.
Наш сервіс допоможе Вам підібрати потрібну запчастину через платформу allegro pl без перекладачів та інших проблем. Магазин автозапчастин має великий каталог, що містить понад мільйон унікальних запчастин та аксесуарів. Ми покриваємо більшість марок та моделей запчастин. Від гальмівних систем до деталей кузова, амортизаторів та пружин, вихлопних систем, елементів салону, систем кермового управління та зчеплення до систем кондиціювання та опалення, ремонтних комплектів та моторного масла, інтернет-магазин пропонує широкий асортимент продукції.
Досить вказати назву, номер або колір лота у пошуку. Перевагою є допомога у виборі від менеджерів та оперативна доставка.

ул.Ватутина Ковель

Opening hours
Понеділок:
09:00 - 20:00
Вівторок:
09:00 - 20:00
Середа:
09:00 - 20:00
Четвер:
09:00 - 20:00
П'ятниця:
09:00 - 20:00
Субота:
09:00 - 19:00
Неділя:
09:00 - 18:00
Phone numbers
Websites
Activity form
Import, Export, Retail sales

Autodil Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yoys - it's simply and easy!
Add your company